Gizlilik Politikamız


Sayın Müşterimiz,

Ozseval.com.tr’de kişisel bilgileriniz hem çevrimiçi, hem çevrimdışı olarak koruma altındadır. Üyelik ve sipariş işlemlerinizi gerçekleştirirken verdiğiniz bilgiler SSL güvenlik sistemi ile korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz kesinlikle sistemimizde saklanmamaktadır. Müşterilerimizin bilgileri üçüncü şahısların müdahalesinden özenle korunmaktadır.

Özseval Kavafiye San. ve Tic. Ltd. Şti.' ye ait internet sitesinden yaptığınız alışverişlerinize ait bilgileriniz kesinlikle başka kurum veya kuruluşlarla paylaşılmaz. Sistemimizdeki bilgilerinizi sadece siz görebilir ve değiştirebilirsiniz. Üçüncü şahıslar size ait bilgilere ulaşamaz veya değiştiremezler. Ödeme sırasında girdiğiniz kredi kartı bilgileriniz,3D Secure sistemi ile siz ve bankanız arasında gerçekleşmektedir. Kredi kartı bilgileriniz Özseval Kavafiye San. ve Tic. Ltd. Şti. tarafından saklanmaz veya kaydedilmez. Sistemimize kayıt esnasında doldurulması zorunlu olan alanlar, alışverişlerinizde size daha iyi hizmet verebilmek için tutulmaktadır. Diğer alanları doldurmadan da sistemimize kayıt olabilirsiniz.

Ozseval.com.tr müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine kampanyalar ile ilgili e-posta gönderebilir, bu e-postaları almak istemiyorsanız e-posta içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak e-posta listesinden çıkabilirsiniz.

 

ADRES: Özseval Kavafiye San. ve Tic. Ltd. Şti. 

6121 Sokak No: Z-46 Merkez Çarşı - Işıkkent / İZMİR