Hakkımızda


Firmamızın temelleri babamız Süleyman Özarslan tarafından 1973 yılında Kemeraltı’nda bir mağazada toptan ayakkabı ve terlik satışıyla atıldı. 1998 yılında ana mağazasını Işıkkent Ayakkabıcılar Sitesine taşıyan firmamız 2002 yılında Özseval Kavafiye San. ve Tic. Ltd. Şti. olarak sektörde yerini sağlamlaştırdı.

Özseval Kavafiye çalıştığı firmaların değişen modaya ayak uyduran, kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler ortaya koyan üreticiler olmasına özen göstermektedir. Birçok kaliteli üretici firmamın ege bölge bayiliğini yapmakta olan Özseval Kavafiye, SET-AY Ayakkabı San. ve Tic. Ltd. Şti. şirketi adı altında 600m2lik bir alanda Palmiye marka ismiyle anne ayakkabısı üretimi yapmaktadır.

www.ozseval.com.tr online toptan ayakkabı alışveriş sitesini açmaktaki amacımız; en uygun fiyatlarla, kaliteli ürünleri sizlere daha kolay bir şekilde ulaştırmaktır. Müşteri memnuniyeti daima önceliği olan firmamız, bu tutumunu internet ortamındaki müşterilerine de yansıtacaktır. Ve sektörde rakiplerinden ayrılan bir yol izlemeyi hedeflemektedir.

Çalışma Saatlerimiz:

- Mağazamız hafta içi 9:00 ─ 18:00 arasında hizmet vermektedir

- Whatsapp (0532 275 12 05) destek hizmeti mevcuttur.

- Ozseval.com.tr internet sitesinden 7 gün 24 saat satış hizmeti verilmektedir.

Misyonumuz

Modaya ve yeniliklere ayak uyduran anlayış. Hızlı alış ve satışın yaşanmasıyla beraber gelen mutlu müşterilere sahip olmak.

Vizyonumuz: 

Türkiye'nin saygı duyulan, tercih edilen, en yenilikçi ayakkabı toptancısı olmak.